http://img34.imageshack.us/img34/6864/ilogo10.gif
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: TiGa3e3  
wWw.TsunmI.UcoZ.CoM » Counter-Strike » Tutoriale Counter-Strike 1.6 » Tutorial Creare/Editare .spr (Tutorial Creare/Editare .spr)
Tutorial Creare/Editare .spr
TiGa3e3Date: Thursday, 2009-08-27, 9:59 AM | Message # 1
Major
Group: Administrators
Messages: 82
Reputation: 0
Status: Offline
Tutorial Creare/Editare .spr

Descriere:

Cu ajutorul unui program va voi arata cum se editeaza/modifica un fisier sprite (.spr) pe care il gasiti in Valve/cstrike/sprites

Descarcare:

Descarca Programul De Aici

Utilizare:

Dupa ce am intrat in el dam pe Open apoi , selectam un fisier din folderul sprites

Dupa ce am terminat de selectat dai acolo jos la Export , dati pe ... si alegeti unde sa se salveze.

Acum cautam poza si o modificam cum vrem noi,apoi dai pe Import tot jos , langa Remove , cautam imaginea care am modificat-o si dam Ok

In ultimul pas dai sus pe Save



Cfg Cu Aim

Nu Da ----> Click<----

Da un click Luarai Foc

 
wWw.TsunmI.UcoZ.CoM » Counter-Strike » Tutoriale Counter-Strike 1.6 » Tutorial Creare/Editare .spr (Tutorial Creare/Editare .spr)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:


Copyright MyCorp © 2024